OKNO-TECH – Okna PCV i Aluminium

Specjaliści od rozwiązywania problemów

Wymiana okuć

Prowadzimy pełny serwis w zakresie wymiany okuć okiennych, takich jak zasuwnice ryglujące, narożniki, nożyce uchyłu czy zaczepy obwiedniowe.

Sprawne oraz dobrze wyregulowane okucia uchronią użytkownika przed nieprawidłowym funkcjonowaniem skrzydeł okiennych, co przekłada się na poprawną eksploatację okien na następne lata.

Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości firmy Winkhaus, która w tym segmencie jest wiodącym dostawcą rozwiązań systemowych w Europie.

Wymiana uszczelek

Dopasowujemy oraz wymieniamy uszczelki wrębowe do każdego rodzaju profili okiennych.

Poprawny stan oraz konserwacja uszczelek
Zły stan oraz brak konserwacji uszczelek okiennych jest najczęstszym powodem nieszczelności okien, charakteryzującym się występowaniem zjawiska "przedmuchów" pomiędzy skrzydłem a ramą okienną.

Dbanie o stan tego elementu okien pomoże użytkownikowi w uniknięciu wysokich strat cieplnych, szczególnie w okresie zimowym.

Konserwacja okien

Zabezpieczamy okucia okienne przed wpływem czynników atmosferycznych.

Brak konsekwencji w regularnej konserwacji podzespołów prowadzi do ich degradacji, skutkując poważnymi problemami w użytkowaniu okien.

Prawidłowa i regularna dbałość o smarowanie okuć okiennych uchroni użytkownika przed poniesieniem niepotrzebnych kosztów.

Regulacja okien

Przeprowadzamy regulację okien każdego systemodawcy okuć.

Nieprawidłowa praca skrzydła okiennego prowadzi do szybkiego niszczenia podzespołów, w szczególności zasuwnic ryglujących ocierających się o ramę okienną.

Poprawne funkcjonowanie okien gwarantuje bezproblemową, wieloletnią eksploatację.

Wymiana szyb

Wymieniamy uszkodzone i nieszczelne zespolenia szybowe o każdej grubości.

Uszkodzona tafla szkła stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników.

Szczelne wkłady szybowe są gwarancją niskich rachunków w sezonie grzewczym.

Scroll to Top